oferta pracy - kierownik nadzoru branży elektrycznej

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Specjalizujemy się w realizacji prestiżowych i trudnych technicznie obiektów. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań zapewniających komfort oraz inspirowanie przyszłości a kluczowymi wartościami są dla nas: rozwój, wyzwania, jakość, stabilność i relacje. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko kierownik nadzoru branży elektrycznej. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, nastawioną na realizację celów oraz posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, zapraszamy do współpracy.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne w specjalności elektrycznej
doświadczenie w branży budowalnej w zakresie instalacji elektrycznych
znajomość prawa budowlanego oraz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki
uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
znajomość programu do kosztorysowania i projektowania (np. NORMA, AUTO-CAD)
prawo jazdy kat B
dyspozycyjność
gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski (wyjazdy cotygodniowe)
samodzielność i dobra organizacja pracy
umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników

Zakres obowiązków:
planowanie, organizacja i bieżący nadzór nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
rozliczanie prac, podwykonawców, przestrzeganie wyznaczonych budżetów
nadzór nad poprawnym przygotowaniem kosztorysów ofertowych
optymalizacja przyjętych rozwiązań
kontakt z klientem

Oferujemy:
współpraca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub B2B
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego
realizacja ciekawych, prestiżowych inwestycji
przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected] w temacie maila wpisując: Oferta pracy Kierownik nadzoru branży elektrycznej. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.