Operator wytłaczarki

Firma OBR-ERG Sp. z o. o. w Jaśle od wielu lat zajmuje się produkcją narzędzi i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz produkcją seryjną własnych wyrobów z tworzyw sztucznych w technologii wytłaczania. Firma posiada własną halę produkcyjną i budynek biurowy. Zatrudnia ok. 50 osób. Posiada bogaty park maszynowy z zakresu obróbki metali oraz linie wytłaczarskie do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
- Operator wytłaczarki

OPIS STANOWISKA
- przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji
- ustawianie parametrów zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi
- obsługa wytłaczarki do wytłaczania profili z PVC
- bieżący nadzór nad pracą urządzeń
- dbanie o wysoką jakość produkcji
- końcowa kontrola jakościowa i ilościowa gotowego produktu

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (jeżeli nie posiadasz doświadczenia, możemy wszystkiego nauczyć, wystarczy chęć do nauki i zaangażowanie)
- znajomość rysunku technicznego
- gotowość do pracy zmianowej
- opanowanie, odpowiedzialność

OFERUJEMY:
- możliwość przyuczenia do obsługi wytłaczarki
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w wykonywaną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres [email protected]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego przez OBR-ERG Sp. z o. o. w Jaśle zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyświetleń: 4 634
Lokalizacja
JASŁO Ul. Mickiewicza 108
Użytkownik
Użytkownik #62684
Data dodania
2023-05-09
Data wygaśnięcia
2024-05-02
Zdjęcia
Lokalizacja