Elektromechanik - SPLAST Sp. z o.o.

Firma SPLAST Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie zatrudni pracowników na stanowisko:

- Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu do Zakładu w Jaśle

Zakres obowiązków:
Przeglądy maszyn i urządzeń w zakresie elektryki / automatyki,
Naprawy maszyn i urządzeń w zakresie elektryki / automatyki,
Przeglądy i naprawy wyposażenia elektrycznego form wtryskowych,
Przeglądy instalacji elektrycznych,
Przeglądy i naprawy instalacji transportu mediów (podawanie tworzywa, chłodzenie, powietrze),
Czyszczenie układów plastyfikujących wtryskarek,
Obsługa wózka widłowego,
Obsługa suwnic.

Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne,
Uprawnienia SEP G1,
Umiejętność pracy w zespole,
Zaangażowanie w pełnione obowiązki,
Odpowiedzialność.

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w Firmie o silnej pozycji na rynku, działającej od wielu lat w branży
tworzyw sztucznych

Kontakt: Dokumenty aplikacyjne (zawierające wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.