Praca Elektromechanik Samochodowy Elektryk Samochodowy

Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów SERVICE POINT wraz z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów nawiąże współpracę z osobą zainteresowaną stanowiskiem: Elektromechanik / Elektryk Samochodowy

Zakres obowiązków obejmuje m.in:

- diagnostyka komputerowa, wykrywanie i usuwanie awarii
- przeglądy i naprawa układów elektrycznych
- bieżące naprawy pojazdów pod kątem elektryki samochodowej
- naprawy i przeglądy okresowe wraz z wymianą elementów

Oczekiwania:

- znajomość elektromechaniki / elektryki samochodowej
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub podobnym
- sumienności
- prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- duże i nowoczesne oraz bardzo dobrze wyposażone miejsca pracy
- stabilne i długoterminowe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na pełny etat
- szkolenia / kursy podnoszące kwalifikacje

Miejsce pracy: Jasło

Aplikacje z tytułem: Elektromechanik Samochodowy prosimy przesyłać na adres [email protected]
wraz z dopiskiem: Elektromechanik Samochodowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Trans-Allen z siedzibą Jasło ul. Floriańska 110 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Elektromechanik Samochodowy