Elektryk

Firma WPS należąca do czołówki europejskich producentów, specjalizująca się w produkcji korpusów do osi i szczęk hamulcowych poszukuje pracownika na stanowiska:

Elektryk
Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5

Elektryk
Zadania:
- wykonuje naprawy i przeglądy maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym;
- prowadzi dokumentację związaną z wykonywanymi pracami (system bazy danych);
- zgłasza zapotrzebowanie na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac.

Wymagania:
- świadectwo kwalifikacji E do 1kV uprawniające do obsługi maszyn i urządzeń energetycznych
- wykształcenie min. zawodowe (preferowane elektryczne)
- roczne doświadczenie w pracy jako elektryk
Oferujemy:
- pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku;
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
- wsparcie doświadczonych współpracowników;
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:
- terminową wypłatę wynagrodzenia;
- bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, dzież ochronną, szafki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: [email protected]. Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko elektryk. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę WPS SP. Z O. O. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 - 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197459, REGON: 371 - pokaż numer telefonu - , NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko elektryk.