Mistrz Serwisu - Starszy Mechanik samochodów osobowych i dostawczych

Nowoczesne Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów SERVICE POINT wraz z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów zatrudni Mistrza serwisu - Starszego Mechanika samochodów osobowych i dostawczych.

Zakres obowiązków obejmuje m.in:
- nadzór i koordynowanie działań podległych mechaników
- bieżące naprawy pojazdów
- naprawy i przeglądy okresowe wraz z wymianą części eksploatacyjnych
- przeglądy i naprawa układów zawieszenia
- diagnostyka komputerowa, wykrywanie i usuwanie awarii
- ustawianie zbieżności
- serwis klimatyzacji

Oczekiwania:

- umiejętność zarządzania serwisem oraz podległym zespołem
- znajomość mechaniki lub elektromechaniki
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub podobnym
- chęć podnoszenia kwalifikacji
- prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnym kompleksie motoryzacyjnym
- duże i nowoczesne oraz dobrze oświetlone i bardzo dobrze wyposażone stanowiska pracy
- stabilne i długoterminowe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
- umowę o pracę na pełny etat
- szkolenia / kursy podnoszące kwalifikacje

Miejsce Pracy: ServicePoint Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów w Jaśle przy ul. Floriańska 110

Naszym celem jest budowanie zespołu fachowców, dla których jakość oferowanych przez nas usług oraz profesjonalna obsługa klienta będzie priorytetem - Jeśli chcesz być częścią tego zespołu to wyślij swoją aplikację na adres [email protected]

Zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
z dopiskiem Mistrz warsztatu - Starszy mechanik pojazdów na adres [email protected]
Prosimy o dodanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, przez firmę TransAllen Jasło ul. Floriańska 110."