Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Pracownik Agrarny

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy w ogrodnictwie, m.in: do prac polowych.

Oferujemy pracę dla kobiet oraz mężczyzn, nie wymagamy doświadczenia w pracy za granicą.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

Zakres obowiązków:
- pielenie,
- sadzenie,
-zbiór warzyw oraz kwiatów.

Od kandydatów oczekujemy:
- silnej motywacji do wykonywania pracy,
- dyspozycyjności do pracy przez cały rok,
- dobrej organizacji pracy,
Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 78.00 Euro tygodniowo
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień)
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 33.46 Euro tygodniowo,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 12.12 EUR/h

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)
Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/