Specjalista ds. Logistyki ( Customer contact)

Zadania realizowane na tym stanowisku:
Kontakt z klientem zagranicznym
Realizacja zamówień klienta
Organizacja wysyłek i współpraca z przewoźnikiem
Analiza zapasów na wyrobach gotowych
Monitoring komunikatów EDI w systemie SAP

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (wymagane)
Dobra znajomość języka niemieckiego (preferowane)
Umiejętność pracy w zespole
Efektywna komunikacja
Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji
Wsparcie na etapie szkolenia
Gwarantowaną premię miesięczną
Dodatkową premię za brak absencji
Dodatkowe benefity w postaci świadczeń z Funduszu Socjalnego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected], w tytule maila wpisując nazwę stanowiska, na które jest przesyłana aplikacja
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest BWI Poland Technologies Sp z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez firmę BWI. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres:[email protected]