Specjalista_Specjalistka ds. Marketingu

Rekrutacja do NSG TM sp. zo.o.
Miejsce pracy: Jasło
Nr. Ref: SM/02/23

Twój zakres obowiązków:
-kreacja oraz tworzenie materiałów marketingowych wspierających sprzedaż, w tym: katalogi, storna www, prezentacje, broszury, materiały wizerunkowe, newslettery
-praca nad katalogami produktowymi od pomysłu i stworzenia makiety, poprzez realizację sesji fotograficznej, aż po zaplanowanie strategii jego komunikacji i promocję
-planowanie i realizacja projektów komunikacyjnych w Social Mediach
-monitorowanie i analiza efektywności działań marketingowych oraz śledzenie trendów w komunikacji
-udział w szkoleniach produktowych celem prezentacji wypracowanej dla produktu komunikacji marketingowej
-bliska współpraca z działami biorącymi udział w procesie wprowadzenia produktu do sprzedaży
-organizacja druku katalogów i broszur
-dbałość o spójną komunikację
-udział w projektach marketingowych takich jak: targi branżowe, tworzenie layotów pod nowe materiały, tworzenie animacji/materiałów video, instrukcje użytkowania, wzorniki.

Nasze wymagania:
-posiadasz wykształcenie, w którymś z wymienianych obszarów: zarządzanie i/lub marketing, PR, reklama, promocja, dziennikarstwo lub komunikacja społeczna
-posiadasz doświadczenie w pracy z tematami związanymi z marketingiem i prowadzeniem projektów
-jesteś osobą otwartą na ludzi, kreatywną i pełną pomysłów z odwagą ich komunikowania, nawet jeśli pomysły te wydają się być niekonwencjonalne
-znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
-sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office
-aktywnie użytkujesz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- wpływ na kierunek rozwoju oferty produktowej Nowego Stylu
- profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej
oraz naszego portfolio
- nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
- rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c711fac8682149f4936e87abd762b569

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com

Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c711fac8682149f4936e87abd762b569