Pracownik zakładu pogrzebowego

Poszukujemy pracownika z Jasła lub najbliższej okolicy do Zakładu Pogrzebowego "KALLA".
Wiek 18-45 lat, wzrost 170-185 cm.
Główne zadania to:
przygotowanie ceremonii pogrzebowych, nadzorowanie i obsługa ceremonii pogrzebowych, transport zmarłych karawanami, eksportacja zmarłych ze szpitali, domów, mieszkań.

Wymagania:
wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
Prawo jazdy kat B., brak nałogów, umiejętność pracy w zespole oraz szacunek do wykonywanej pracy.

Oferujemy:
bardzo dobre wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, umowę o pracę.
Zapewniamy przyuczenie oraz środki ochrony osobistej i środki do dezynfekcji.

CV ze zdjęciem prosimy kierować na [email protected] tel. 601395379