oferta pracy - magazynier

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Specjalizujemy się w realizacji prestiżowych i trudnych technicznie obiektów. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko magazynier.

Wymagania:
doświadczenie na danym stanowisku
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
umiejętność pracy z komputerem
znajomość programu do obiegu dokumentów magazynowych
mile widziana znajomość programu Comarch Optima
prawo jazdy kat. B
sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zakres obowiązków:
przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wydań towarów
terminowe i rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towaru, wykonywanie przesunięć międzymagazynowych
wykonywanie zlecanych zakupów towarów drobnych
monitorowanie stanów magazynowych oraz regularna inwentaryzacja magazynu
oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
prowadzenie ewidencji narzędziowej
obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego

Oferujemy:
współpraca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
wdrożenie w zakres obowiązków
narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH INWENTECH GROUP SP. Z O. O.
ADMINISTRATOR
Administratorem danych osobowych jest Inwentech Group Sp. z o. o., Krosno, ul. Białobrzeska 100A.
Zapytania lub żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy kierować na adres: [email protected]
CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Na stronie https://www.inwentech.pl udostępniamy formularz rekrutacyjny.
W przypadku wysłania formularza rekrutacyjnego związanego z konkretną ofertą - Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji wybranego przez Ciebie procesu rekrutacji oraz, o ile wyrazisz na to dodatkową zgodę, do celu innych (obecnych i przyszłych) rekrutacji. W przypadku wysłania ogólnego formularza rekrutacyjnego (nie związanego z konkretną ofertą) lub dostarczenia nam dokumentów rekrutacyjnych w inny sposób - Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu realizacji różnych (obecnych i przyszłych) procesów rekrutacji.
ZAKRES DANYCH, OKRES I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W przypadku wysłania formularza rekrutacyjnego związanego z konkretną ofertą - podstawą prawną przetwarzania danych kandydatów do pracy obejmujących: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest art. 6 ust. 1 pkt b RODO[i] w związku z art.22 Kodeksu pracy (podjęcie działań przed zawarciem umowy). Jeżeli udostępniasz nam poprzez ten formularz inne dane lub dokumenty, to będą one przetwarzane na podstawie Twojej zgody, która jest wyrażana przez samo wysłanie formularza (w celu konkretnej rekrutacji) lub zaznaczenie checkboxa (dla innych rekrutacji).
W przypadku wysłania ogólnego formularza rekrutacyjnego (nie powiązanego z konkretną ofertą) lub dostarczenia nam dokumentów rekrutacyjnych w inny sposób oraz jeżeli udostępniasz nam Twoje dane poprzez formularz kontaktowy lub formularz dotyczący przypomnienia o ofercie - podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych będzie Twoja zgoda, przy czym w takim wypadku już samo wysłanie formularza lub dostarczenie nam dokumentów rekrutacyjnych w inny sposób oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Nie wypełnienie pól formularza wskazanych jako wymagane skutkuje brakiem możliwości wysłania formularza. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne i sam decydujesz o zakresie danych udostępnionych w formularzu, w udostępnianych dokumentach lub w innej formie w toku rekrutacji.
W celu cofnięcia zgody lub rezygnacji z udziału w rekrutacji prosimy przesłać odpowiednie oświadczenie korzystając z danych kontaktowych podanych powyżej. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych kandydata przed cofnięciem przez niego zgody.
Dane przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania określonych powyżej jednak nie dłużej niż 12 miesięcy licząc od dnia przekazania danych.
UPRAWNIENIA WYNIKAJĄCE Z PRZEPISÓW O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH
Zgodnie z przepisami RODO, osobie, której dane osobowe są przetwarzane, przysługuje prawo do : dostępu do danych; sprostowania danych; usunięcia danych; ograniczenia przetwarzania danych; przenoszenia danych; sprzeciwu (gdy podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora); cofnięcia zgody (gdy podstawą przetwarzania jest zgoda).Pytania i wnioski prosimy kierować na adres : [email protected]
Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli sądzi, że przetwarzanie danych osobowych jej dotyczące narusza przepisy RODO. W Polsce organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.