Kierownik Biura Sprzedaży

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej Inwestujemy w innowacje od 1897 r. Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół 27 krajów, ponad 40 zakładów.
Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Twoje główne obowiązki:
Przygotowywanie budżetu miesięcznego i rocznego.
Kontrola wykonania budżetu.
Tworzenie zestawień i raportów dotyczących klientów.
Kontrola otwartych zamówień, zleceń, potwierdzenia dostaw.
Weryfikacja warunków zapłaty i cen dla klientów.
Kontrola not kredytowych.
Prowadzenie miesięcznych statystyk ( analiza sprzedaży, kontrola cen itp.)
Przygotowanie dokumentacji na spotkania dotyczące sprzedaży.
Organizacja szkoleń dla sprzedawców i działów sprzedaży.

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w sprzedaży, preferowane jako analityk lub kierownik biura.
Znajomość branży podłóg lub płytek ceramicznych;
Znajomość j. angielskiego w stopniu min. B2.
Znajomość procesów sprzedaży.
Bardzo dobra samoorganizacja, umiejętność dotrzymywania terminów.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
Program poleceń pracowniczych.
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Benefity z ZFŚŚ oraz eventy dla pracowników