Specjalista_Specjalistka ds. Zarządzania Produktem

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Zarządzania Produktem
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: SZP/01/23

Twój zakres obowiązków:
- zarządzanie powierzoną grupą produktów
- wsparcie działów sprzedaży w zakresie wiedzy produktowej
- udział w interdyscyplinarnych projektach związanych z zarządzaniem ofertą produktową
- współpraca z działami biorącymi udział w procesach związanych
z zarządzaniem produktem
- realizacja zadań związanych z zapewnieniem odpowiedniej jakości
oraz rentowności produktów

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: inżynierskie, techniczne, wzornictwo przemysłowe, marketing
- dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego
- umiejętności analityczne
- wysokie zdolności interpersonalne
- kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania

Oferujemy:
- wpływ na kierunek rozwoju oferty produktowej Nowego Stylu
- profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
- nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
- rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Jeśli preferujesz różnorodność zadań oraz cenisz kreatywną pracę
w interdyscyplinarnych zespołach - zapraszamy, ta oferta jest dla Ciebie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com

Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=90f20ee031fe40a2b3b2dd1057ecd16a