Specjalista ds obsługi floty pojazdów

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.
Aktualnie do Merkury Market prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS OBSŁUGI FLOTY POJAZDÓW

Główne zadania:

Monitorowanie stanu technicznego dozorowanych pojazdów (samochody oraz wózki widłowe)

Organizacja serwisów, przeglądów, napraw i likwidacji szkód komunikacyjnych

Realizacja spraw administracyjnych, rejestracje, ubezpieczenia, itp.

Poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących rozwoju floty- zakup, finansowanie, zbycie

Oczekujemy:

Wykształcenia min. średnio technicznego

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Znajomości rynku motoryzacyjnego

Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań

Komunikatywności, otwartości, inicjatywy w działaniu i kreatywności

Zdolności negocjacyjnych i organizacyjnych

Prawo jazdy kat. B-warunek konieczny

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Możliwość realizacji własnych pomysłów

Pracę w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected]

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),