Kierownik Projektu - Jedlicze

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano-usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Jedlicze

Twój zakres obowiązków:
- prowadzenie korespondencji z Klientami, udział w spotkaniach i naradach,
- opracowanie schematu organizacyjnego projektu, biorąc pod uwagę zakres umowy i wymagania klienta, podział zadań na projekcie,
- kierowanie zespołem,
- udział w opracowaniu harmonogramu realizacji projektu oraz jego aktualizacja i nadzorowanie,
- udział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur,
- udział w wyborze podwykonawców (negocjacje umów i zleceń) oraz nadzorowanie wykonania prac przez podwykonawców,
- opracowanie preliminarza projektu i planów zakupów, nadzorowanie realizacji,
- przygotowywanie i kompletowanie dokumentów stanowiących podstawę do fakturowania, rozliczanie projektów.

Nasze wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na projektach krajowych i zagranicznych,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami (najlepiej w branży rafineryjno-petrochemicznej),
- umiejętność koordynowania działań wieloosobowego zespołu,
- zdolności planistyczne i analityczne,
- duża komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
- systematyczność i mocne zorientowanie na osiąganie celów,

To oferujemy:
- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
- przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
- ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
- dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Wyświetleń: 685
Lokalizacja
Jedlicze
Użytkownik
Użytkownik #56803
Data dodania
2023-01-18
Data wygaśnięcia
2024-04-26
Zdjęcia