Starszy Specjalista ds. magazynowych - Jedlicze

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano-usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Starszy Specjalista ds. magazynowych
Miejsce pracy: Jedlicze

Twój zakres obowiązków:
prowadzenie racjonalnej i ekonomicznej gospodarki magazynowej powierzonymi składnikami majątkowymi w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami,
wykonywanie czynności w programach magazynowych,
wystawianie dowodów przyjęcia materiałów i narzędzi w programie SAP,
wykonywanie czynności w programie Elliteq,
przestrzeganie przepisów BHP i P/POŻ,
sporządzanie raportów magazynowych,
archiwizowanie dokumentów zgodnie z zaleceniami.

Nasze wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
wykształcenie minimum średnie techniczne lub ekonomiczne,
znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym,
znajomość podstaw gospodarki magazynowej,
znajomość obsługi komputera,
dyspozycyjność do wyjazdów na projekty.

To oferujemy:
- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
- przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
- ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
- dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
- pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).