Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Staże / praktyki

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Staże / praktyki

Młodszy specjalista ds. SEO

Twoje zadania:
- udoskonalanie stron i treści pod kątem optymalizacji wyszukiwarek
- analiza i naprawa błędów na stronach
- regularne przeprowadzanie badań związanych ze słowami kluczowymi
- wdrażanie strategii treści w celu osiągnięcia organicznych celów SEO
- tworzenie treści marketingowych (artykuły, posty, mailingi, itd.)
- raportowanie, analizowanie i optymalizowanie prowadzonych działań

Wymagania:
- Chęć rozwoju na stanowisku Młodszy specjalista ds. SEO

Mile widziana znajomość:
- Google Analytic 4, Google Search Console, Google Tag Menager, Looker Studio
- Screaming Frog, Ahrefs, Semstorm
- HTML, CSS, JavaScript

Oferujemy:
- Staż na stanowisku młodszy specjalista ds. SEO.
- Premie za realizacje celów

CV oraz LM prosimy wysyłać na [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.