Grafik 3D

Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Dołączając do naszego działu rozwoju produktu, staniesz się częścią pełnej wyzwań organizacji. Będziesz mieć wpływ na sposób prezentacji oferty firmy. Stworzone przez Ciebie wizualizacje będą promować nasze produkty na licznych kanały sprzedaży Klientom w Polsce, Unii Europejskiej i innych krajach.

Twój zakres obowiązków:
Tworzenie wizualizacji - modelowanie, teksturowanie, renderowanie, postprodukcja,
Dbanie o spójność i estetykę projektów
Współpraca z działem handlowym

Czego oczekujemy?
Kreatywności i zmysłu estetycznego
Biegłej znajomości obsługi programów: 3DS MAX + V-RAY, Adobe Photoshop
Wykształcenia kierunkowego lub przekonującego portfolio
Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole
Dobrych zdolności komunikacyjnych

Jakie umiejętności będą dodatkowym atutem?

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co dostaniesz od nas?
Umowę o pracę
Pensję zawsze na czas
Swobodne środowisko pracy, przestrzeń do wykazania kreatywności i własnej inicjatywy
Wiedzę i umiejętności specjalistów, z którymi będziesz pracować pokażemy, nauczymy, pomożemy!
Dofinansowanie do karty Multisport / Multisport Plus
Możliwość dołączenia do ubezpieczenia zbiorowego
Możliwość udziału w kursach językowych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez WIPMEB Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564 na potrzeby rekrutacji na stanowisko Grafik 3D.
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi WIPMEB Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564
Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.