Praca dla Konserwator UDT - Serwisant urządzeń UTB

Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów SERVICE POINT zatrudni na pełny etat lub część etatu ewentualnie nawiąże stałą współpracę z Konserwatorem UDT - Serwisantem urządzeń UTB

Zakres obowiązków na tym stanowisku m.in:

- konserwacja podległych urządzeń UTB
- bieżące przeglądy i serwis urządzeń UTB
- przygotowywanie maszyn do przeglądów UDT
- asystowanie przy badaniach UDT urządzeń własnych jak i zewnętrznych
- serwis mobilny

Oczekujemy:
- doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku (np. elektromechanik lub serwisant hydrauliki siłowej)
- uprawnień UDT (nie jest to warunek dla osób z doświadczeniem wykonujemy szkolenia)
- prawo jazdy kat.B
- sumienności i dyspozycyjności

Zapewniamy:

- duże i nowoczesne oraz bardzo dobrze wyposażone miejsca pracy
- stabilną ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieokreślony lub umowę zlecenie, umowę o dzieło lub B2B
- szkolenia z możliwością zdobycia dodatkowych uprawnień

Miejsce pracy: Jasło - Krosno i okolice.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

W tytule prosimy wpisać stanowisko: Konserwator UDT / Serwisant urządzeń UTB

Zapraszamy do współpracy!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Trans-Allen z siedzibą Jasło ul. Floriańska 110 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Konserwatora UTB / Serwisant urządzeń UTB