Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Staże / praktyki

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Staże / praktyki

Staż Sprzedawca Sklepu Motoryzacyjnego Doradca Biura Obsługa Klienta

Service Point Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów to nowoczesny kompleks motoryzacyjny m.in z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz 7-stanowiskowym serwisem samochodowym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Stażystki lub Stażysty na stanowisko Sprzedawcy / Doradcy Biura Obsługi Klienta Serwisu.

Zakres obowiązków

Pomoc w obsłudze klienta
Pomoc w sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych
Przyjmowanie samochodów i monitoring przebiegu napraw
Przyuczenie i pomoc w doradztwie technicznym
Przygotowywanie aut do wydania

Oczekujemy

Kreatywności
Pracowitości
Odpowiedzialności
Samodzielności

Oferujemy

Zatrudnienie na pełny etat po zakończeniu stażu
bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie wraz z całym zapleczem technicznym
długotrwałą i stabilną współpracę
pracę w zgranym zespole
możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Jasło ul. Floriańska 110

Może to właśnie Ciebie potrzebujemy :) Zapraszamy do współpracy