Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista_ Młodsza Specjalistka
ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: SZDP/01/23

Twój zakres obowiązków:
- Dbanie o jakość danych w wewnętrznych systemach i aplikacjach zarządzanych przez Zespół
- Udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych linii produktowych na rynek
- Współpraca z innymi Zespołami odpowiedzialnymi za dane produktowe
- Zarządzanie bazą komercyjnych danych produktowych

Nasze wymagania:
- Zainteresowanie bazami danych oraz ich analizą
- Wykształcenie wyższe
- Biegła znajomości obsługi MS Excel
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w piśmie i mowie
- Chęci do samorozwoju, wyszukiwania i uczenia się nowych rozwiązań oraz ich zaimplementowania w Zespole

Mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność programowania nawet w stopniu podstawowym
- Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych
- profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
- nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
- rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com

Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=540f2307c89345f28e6685e121bc2e9c