Specjalista ds. Marketingu

Spółka GAMART S.A. zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Tworzenie i realizacja strategii marketingowych od A do Z
Przygotowanie oraz redagowanie treści i materiałów marketingowych do różnych kanałów komunikacji
Organizacja i obsługa konferencji, targów oraz innych wydarzeń branżowych w kraju i zagranicą
Prowadzenie kampanii marketingowych online oraz zarządzanie kanałami firmy w mediach społecznościowych
Analiza i monitorowanie efektywności prowadzonych zadań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych
Dbać o spójność wizerunku marki online i offline
WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w tworzeniu strategii oraz treści marketingowych mile widziane
Praktyczna znajomość mediów i social media,
Otwartość na technologię i poznawanie jej tajników
Podstawowa znajomość działań z zakresu SEO oraz narzędzi: Google Analytics, Google Ads, facebook Ads
Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz lekkie pióro w tworzeniu kontentu
Umiejętność strategicznego myślenia i weryfikowania informacji
Gotowość na nowe, czasem nieszablonowe wyzwania, w tym współorganizację eventów i spotkań z klientami
Zdolność samodzielnej organizacji pracy oraz koordynowania kilku projektów krótko- i długoterminowych równolegle
OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w firmie stawiającej na innowacyjność (liczne wyróżnienia, m.in. Innowator Podkarpacia, Diament Forbesa)
Międzynarodowe projekty dla klientów z całego świata
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

KIM JESTEŚMY?
GAMART jest międzynarodowym pionierem na rynku tworzyw sztucznych. Jesteśmy postrzegani jako jedna
z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce Południowo-Wschodniej.
Nie jesteśmy standardową firmą łączymy najnowszą technologię w obszarze tworzyw sztucznych ze światem biznesu. Rewolucjonizujemy produkcję kształtek, łuków i systemów do gromadzenia wody. Posiadamy sieć dystrybucji na terenie Polski z szeroką ofertą handlową.
Mamy 25-letnie doświadczenie i globalne ambicje. Nasz zespół składa się z 120 ambitnych ekspertów,
z fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem pozostajemy rodzinną firmą o polskim kapitale, ale
możemy pochwalić się międzynarodowym zasięgiem.
Pracując u nas, jesteś częścią organizacji, która wspiera rodzimą gospodarkę, lokalne społeczności
i chce tworzyć wiele nowych miejsc pracy.
Zapraszamy do wysłania aplikacji na e-mail: [email protected]

W przypadku złożenia dokumentów rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie na nich zgody jak poniżej:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".