Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Dam pracę (etat)

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

ADR Polska Sp. z o. o. z Zagórza, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do maszyn rolniczych poszukuje:

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Zakres obowiązków:

1.Nadzorowanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami.
2.Sporządzanie wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska.
3.Udział w opracowywaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji i pozwoleń.
4.Monitorowanie przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska i inicjowanie działań dostosowawczych.
5.Pozyskiwanie niezbędnych informacji i danych do wyliczania opłat za korzystanie ze środowiska oraz ich raportowanie.

Wymagania:
1.Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu nauk przyrodniczych, geograficznych, inżynieryjno-technicznych, prawnych lub pokrewnych).
2.Skrupulatność, komunikatywność oraz samodzielność.
3.Umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów prawa.
4.Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony środowiska zdobyte podczas praktyk i /lub staży.

Oferujemy:
1.Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
2.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.


Zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atwsystem.pl z dopiskiem Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska. Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 - 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000865307, REGON: 371169728, NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka ADR POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 - 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000865307, REGON: 371169728, NIP: 6871795342.
Kontakt w sprawach związanych z przetwarzaniem przez Administratora danych osobowych oraz w celu korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest pisemnie na podany wyżej adres Administratora.
Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 2 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Wyświetleń: 208
Identyfikator ogłoszenia: 490679
Zgłoś naruszenie

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Ogłoszenie wygasło, prosimy o powstrzymanie się przed kontaktem z ogłoszeniodawcą
Użytkownik
Użytkownik #56562
Data dodania
2022-12-15
Data wygaśnięcia
2023-02-28

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Zdjęcia

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Identyfikator ogłoszenia: 490679
Wyświetleń: 208
Zgłoś naruszenie