Dozór w Dębicy z Wpisem na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik dozoru Dębica z Wpisem na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

Opis stanowiska:

- praca na obiekcie w Dębicy

Wymagania:

- wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony,
- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 4242 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
- dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

- dofinansowanie do okularów 350 zł,

- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,