Mechanik

Mechanik
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: M/SUR/11/22

Twój zakres obowiązków:

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń
- analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
- utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych
- praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo - wodnymi, wentylacyjnymi
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)
- nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

Nasze wymagania:

- znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw
- znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania
- umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji,
- znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia do konserwacji wózków widłowych oraz doświadczenie w prowadzeniu prac konserwacyjnych, naprawczych wózków widłowych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- uprawnienia wysokościowe, uprawnienia kwalifikacyjne SEP

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za formularza -->

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com

Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=94f034fc1c2844c7a35a0e0f3d8faffb
Wyświetleń: 4 242
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #9069
Data dodania
2022-11-24
Data wygaśnięcia
2024-04-26
Zdjęcia