Technolog/ Miejsce pracy: Gorlice

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: PGO S.A. Kuźnia Glinik Oddział w Gorlicach

Zadania jakie realizuje Technolog:
* Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie procesów kuźniczych,
* Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń,
* Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją,
* Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom,
* Wsparcie technologiczne dla pracowników działu handlowego,
* Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?
* Wykształcenie wyższe kierunkowe (odlewnictwo, metalurgia lub pokrewne),
* Znajomość zagadnień związanych z kuziennictwem, obróbką plastyczną,
* Bardzo dobra znajomość programów typu CAD,
* Doświadczenie w projektowaniu 3D,
* Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
* Otwartość na nowe rozwiązania,
* Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej ze spółek będącej częścią grupy PGO,
* Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
* Inwestycje w rozwój pracowników dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów,
* Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Wyświetleń: 248
Lokalizacja
Gorlice
Użytkownik
Użytkownik #48779
Data dodania
2022-11-20
Data wygaśnięcia
2023-02-10
Zdjęcia