oferta pracy - serwisant instalacji sanitarnych

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Specjalizujemy się w realizacji prestiżowych i trudnych technicznie obiektów. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

SERWISANT INSTALACJI SANITARNYCH

Zakres obowiązków:
- czyszczenie mechaniczne kanałów wentylacyjnych za pomocą specjalistycznego urządzenia, czyszczenie i dezynfekcja urządzeń i osprzętu wentylacyjnego i klimatyzacyjnego, wymiana filtrów

Teren działalności:
- południowa i południowo-wschodnia część Polski, w większości województwo podkarpackie.

Wymagania:
- podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- mile widziane wykształcenie techniczne,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- wdrożenie w zakres obowiązków
- przejrzysty system wynagradzania i premiowania

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH INWENTECH GROUP SP. Z O. O.
ADMINISTRATOR
Administratorem danych osobowych jest Inwentech Group Sp. z o. o., Krosno, ul. Białobrzeska 100A.
Zapytania lub żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy kierować na adres: [email protected]