Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu

Habys Sp. z o.o jest rodzinną firmą działającą od ponad 20 lat w branży wspierającej pracę fizjoterapeutów i masażystów. Sukces firmy to praca całego zespołu liczącego w chwili obecnej ponad 50 osób. Z myślą o rozwoju, poszukujemy do zespołu:

Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska:
- tworzenie i realizacja strategii komunikacji content i SM marketing,
- zarządzanie kanałami SM, prowadzenie dialogu z fanami, budowanie społeczności,
- tworzenie angażujących treści do SM (posty, zdjęcia, video),
- współtworzenie bloga o tematyce branżowej (fizjoterapia, masaż),
- współtworzenie kreacji reklamowych,
- tworzenie opisów produktów,
- moderacja grupy dyskusyjnej na Facebooku.

Wymagania:
- ukończenie studiów na jednym kierunków: filologia polska, dziennikarstwo, marketing, fizjoterapia,
- doświadczenie w tworzeniu angażujących treści, "lekkie pióro" i wyczucie estetyki,
- umiejętność nagrywania krótkich filmów telefonem (reels),
- wysokie zdolności komunikacyjne,
- świetna znajomość polskiego i angielskiego (min. C1),
- zainteresowanie fizjoterapią, masażem, jogą będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
- wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego,
- pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
- pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku.

Prześlij swoje CV na adres hr@habys.pl
W tytule wiadomości wpisz: Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu.
Poznaj nas bliżej: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że administratorem danych jest Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle, ul. Produkcyjna 16 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.