Product Portfolio Manager

Nowy Styl sp. Z o.o.

Miejsce pracy: Jasło
Nr. ref: PPM/03/23

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- zarządzanie aktualną ofertą produktową oraz jej kształtowanie
- określanie kierunków rozwoju portfolio produktowego
- przekrojowa analiza oferty produktowej
- analiza konkurencji i trendów rynkowych
- aktywny udział w procesie wdrażania nowych produktów
- tworzenie oraz opracowywanie briefów produktowych
- określanie pozycjonowania cenowego dla produktów
- współpraca z projektantami, udział w targach branżowych

NASZE WYMAGANIA
- wykształcenie wyższe
- znajomość języka angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (w mowie i piśmie)
- gotowość do wyjazdów służbowych
- zdolności analityczne
- samodzielność, podejmowanie inicjatywy

MILE WIDZIANE
- znajomość systemu IFS i/lub BI
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- pracę w ambitnym zespole nastawionym na rozwój
- możliwość realizacji ciekawych projektów (brak monotonii)
- realny wpływ na rozwój firmy poprzez kształtowanie oferty produktowej
- w przypadku małego doświadczenia, rozpoczęcie pracy od stanowiska Junior Product Portfolio Manager

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Aplikuj ->https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=02b907a01977460b9ee1708da8ba47bc