Obsługa sprzedaży internetowej

Firma EUROFENCES specjalizuje się w produkcji aluminiowych ogrodzeń, balustrad, zadaszeń, carportów i innych elementów aluminiowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko biurowe Obsługa sprzedaży internetowej
[miejsce pracy: Jasło]

Zakres obowiązków :

Obsługa oraz wystawianie aukcji na portalach Allegro, OLX, Amazon i innych.
Tworzenie opisów sprzedażowych
Obrabianie/robienie zdjęć
Obsługa klienta telefoniczna/mailowa/wiadomości na portalach
Sprawdzanie, analiza innych aukcji
Inne prace związane z obsługą portali internetowych

Nasze oczekiwania:

Zdolność i chęci do szybkiego uczenia się
Swobodne poruszanie się po internecie
Swobodna obsługa komputera
Znajomość portali aukcyjnych
Kreatywność
Komunikatywność
Samodzielność

Oferujemy :

Elastyczne godziny pracy
Pracę w przyjaznej atmosferze
Wprowadzanie własnych inicjatyw
Współtworzenie firmy

CV wraz z klauzulą RODO prosimy przesłać na adres email: [email protected]