Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Lider Obszaru Suszarni

Lider Obszaru

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A Wydział Przygotowania Produkcji - Sekcja Suszarnia
Nr ref.: RZ/WPP/LID/SUSZ/10/2022

Kluczowe zadania:
planowanie, organizacja, kierowanie pracą związaną z obszarem Suszarni i Magazynów,
utrzymanie pracy suszarni drewna twardego i miękkiego w ciągłym ruchu,
sprawowanie nadzoru nad prawidłowością procesu suszenia drewna
zarządzanie odbiorem, przechowywaniem, inwentaryzacją, dostawą oraz bezpieczeństwem surowca
współpraca pomiędzy zależnymi wydziałami w celu zapewnienia realizacji planów produkcyjnych,
budowanie w firmie kultury ciągłego doskonalenia oraz atmosfery współpracy w poprawie wskaźników produkcyjnych poprzez systematyczną analizę strat jakościowych, wydajnościowych i w dostępności miejsca na buforach,
aktywne uczestnictwo w projektach doskonalących, przepływach materiału i odpowiedzialność za swój obszar w ramach wdrażania narzędzi Lean Manufacturing (5S, Standaryzacja, SMED, TPM itd.),
uczestnictwo w audytach wewnętrznych z zakresu narzędzi podnoszących efektywność i usprawniających produkcję
zarządzanie podległą grupą pracowników,

Oczekiwania:
Doświadczeniem w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
Wykształcenie min. średnie
Obsługa komputera
Dobra znajomość programu Microsoft Excel,
Dobra organizacja pracy własnej,
Zaangażowanie i elastyczność
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność pracy pod wpływem presji,

Oferujemy:
Wsparcie we wdrożeniu na stanowisku pracy
Profesjonalne narzędzia pracy, stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską
Atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia z funduszu socjalnego, wycieczki integracyjne, paczki rzeczowe, świadczenia pieniężne w okresach świąt,
Dodatki płacowe roczne
Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
Pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia, owocowe czwartki
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku: