Frezer CNC

Frezer CNC
Miejsce pracy: Czeluśnica (pow. jasielski)
Opis stanowiska:

obsługa frezarek sterowanych numerycznie,
znajomość technologii obróbki,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
analiza programu ( dobór parametrów skrawania, narzędzi),
pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
przygotowanie programów na proste detale.

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne,
gotowość do pracy w profesjonalnej narzędziowni,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
min. rok doświadczenia w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej,
znajomość obsługi maszyn CNC.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę.
zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
atrakcyjne warunki finansowe.
eventy integracyjne i sportowe.
dodatkowe benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
dofinansowanie posiłków i dojazdów do pracy.

Aplikuj przez stronę ERKO: https://kariera.erko.pl/job/frezer-cnc/