Inżynier danych

Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów
i kandydatek na nowotworzone stanowisko pracy w ramach Projektu Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego przez Nowy Styl Sp. z o.o.. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Miejsce pracy: JASŁO
Nr ref: ID/11/2022

Twój zakres obowiązków:
*zarządzanie danymi produkcyjnymi w systemie ERP
*analiza danych produkcyjnych
*udział w projektach wdrożeniowych mających na celu wdrażanie nowych produktów
*udział w tworzeniu zasad organizacji oraz wykorzystania informacji
w systemach informatycznych
*udział w optymalizacji i automatyzacji procesów w obszarze danych produkcyjnych

Nasze wymagania:
*posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł inżyniera
*dobrze znasz program MS Excel
*potrafisz myśleć analitycznie
*cechuje Cię chęć ciągłej nauki
*jesteś osobą dokładną, sumienną i terminową
*potrafisz posługiwać się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną
*znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
*masz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
*masz podstawowe umiejętności programistyczne
*znasz język niemiecki
*systemy klasy ERP ( IFS, SAP ) nie są Ci obce
*masz umiejętność budowy zapytań w języku sql oraz skryptów w VBA
*interesuje Cię zastosowanie AI w praktyce i możesz się pochwalić działaniami w tym zakresie
*masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:
*pracę w Centrum Badawczo - Rozwojowym
*profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
*nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
*rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
*benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
*pyszną kawę codziennie i o każdej porze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Aplikuj -> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=05ee43dff80e4fcc822d07b2b15e47be