Handlowiec

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy firma TANIA-FOLIA.PL

Poszukuje pracownika na stanowisko: handlowiec, specjalista ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami,
- przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- znajomość obsługi komputera
- komunikatywność
- zaangażowanie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie ( interesuje nas zatrudnienie na dłuższy okres, nie na chwilę)
- niezbędne narzędzia do pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjemną atmosferę w pracy
- atrakcyjny system premiowy

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące pracy.

CV proszę o wysłanie na adres mailowy : [email protected]