Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > MLM, prowizja

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ MLM, prowizja

Agent Nieruchomości

Czy wiesz, że pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym?
- Zyskujesz elastyczny czas pracy, niezależność osobistą i finansową,
- Pracujac na prowizji generujesz ponadprzeciętne zarobki, dzięki temu masz wpływ na swoje wynagrodzenie,
- Otrzymujesz perspektywy rozwoju - od Agenta do Brokera Nieruchomości,
- Pracujesz na sprawdzonym modelu ale w swoim tempie,
- A na końcu to po prostu fajna praca!
Freedom Nieruchomości to sieć sprzedaży nieruchomości, działająca na terenie całego kraju.
Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości. Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (ponad 40% naszych ofert pochodzi z rekomendacji, co pozwala zwiększyć komfort pracy).Zatrudnieni w naszym biurze agenci pracują na rynku, skutecznie sprzedając nieruchomości i dając pewność wyboru dobrego pośrednika.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości.
Miasto: Krosno, Sanok, Brzozów, Jasło, Ropczyce, Strzyżów
Co otrzymasz?
- Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność
- Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów
- Szkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości
- Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)
- Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)
- Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]
- Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu
- Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia
Twoje zadania:
-Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność
- Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości
- Współpraca z zespołem oraz partnerami
- Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
- Realizacja celów sprzedażowych
Czego oczekujemy od Ciebie?
- Doświadczenia w sprzedaży
- Koncentracji na pozyskiwaniu nowych klientów
- Nastawienia na cel
- Systematyczności i pracowitości
- Bardzo dobrej organizacji pracy
- Samodzielności w podejmowaniu decyzji
- Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji
- Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!
[email protected]