Grafik Kreatywny

Praca czeka na człowieka!

Jeśli jesteś

- > pomysłowy,

- > energiczny,

- > sprytny,

a Twoja wyobraźnia nie zna granic, programy graficzne masz w małym palcu i umiesz zrobić coś tak samo tylko inaczej;)...

...to zdaje się, że jesteś dla nas idealny!

Dołącz do naszego Teamu i rozwijaj się w branży o nieograniczonych możliwościach!

Agencja KS znajduje się w czołówce największych polskich firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. W ciągu ostatnich 3 lat z kilkunastoosobowej firmy przeobraziliśmy się w Agencję Marketingową zatrudniającą ponad 40 osób - Specjalistów w dziedzinie Social Media, SEO, GBP, Google Ads, oraz Analityków, Programistów, Copywriterów i Grafików.

Miejsce pracy:
Gorzyce 11 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród

Twoje zadania:
>> tworzenie materiałów marketingowych (graficzne, wideo, animacje) na potrzeby kanałów Social Media oraz na strony Klientów,
>> projektowanie stron www,
>> współpraca z działami wewnątrz firmy,
>> opracowywanie strategii oraz dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów.

Czego oczekujemy?
-Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku poparte portfolio.
-Znajomości programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, DaVinci Resolve.
-Podstawowych znajomości zasad projektowania UI UX.
-Kreatywności i pomysłowości.
-Dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności pracy w zespole.
-Łatwości w nawiązywaniu kontaktu.

Mamy dla Ciebie:
- Umowę o pracę na pełen etat lub B2B.
- Wymiar pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.
- Solidne wdrożenie, po którym poczujesz się pewnie w codziennej pracy.
- Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
- Pracę poza miastem w nowoczesnym biurze, z pięknymi widokami.
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych, darmowe szkolenia, możliwość rozwoju.
- Benefity, jakich nie znajdziesz w żadnej innej firmie:
-> prywatną opiekę medyczną,
-> pełnowymiarowy, kryty kort tenisowy do dyspozycji pracowników,
-> prywatną siłownię do dyspozycji pracowników,
-> fundusz szkoleniowy,
-> elastyczny czas pracy/możliwość pracy w systemie hybrydowym,
-> imprezy integracyjne,
-> oura ring.

Nasza oferta jest dla Ciebie? Aplikuj!

Wyślij e-mail na adres: [email protected]:
-> w tytule wpisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko, na jakie aplikujesz,

-> załącz CV wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

-> załącz list motywacyjny - będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej kreatywności. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.
Załącz również portfolio z projektami, którymi chciałbyś/chciałabyś się nam pochwalić:)

Szczegółowe informacje o naszej Agencji znajdziesz na stronie firmowej: https://ks.pl/o-nas