Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. zaopatrzenia

Poszukujemy Specjalisty ds. zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków

Pozyskiwanie i wdrażanie nowych produktów

Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie obecnych relacji z dostawcami

Prognozowanie zakupów w oparciu o plany sprzedażowe oraz stock magazynowy

Negocjowanie warunków handlowych w zawieranych kontraktach

Optymalizacja kosztów procesu oraz produktów

Nasze wymagania

Doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne

Wysokie umiejętności analityczne (zaawansowana znajomość Excela), skrupulatność

Mile widziane

. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji

Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji

Szkolenia wewnętrzne

Przyjazna atmosfera w pracy oraz indywidualne podejście do spraw każdego z pracowników

Niezbędne narzędzia pracy