Trener sprzedaży

Poszukujemy osoby na stanowisko Trenera Sprzedaży

Obowiązki:
Motywowanie pracowników do systematycznego rozwoju biznesu poprzez mentoring i coaching kontakt telefoniczny i osobisty
Prowadzenie rozmów rozwojowych
Prowadzenie szkoleń z technik sprzedaży
Wsparcie i doradztwo w zakresie programów motywacyjnych, konkursów i wydarzeń firmowych

Oczekujemy:
Doświadczenia jako trener wewnętrzy sił sprzedaży
Znajomości pakietu MS Office
Dyspozycyjności i punktualności
Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętności budowania relacji
Doświadczenia w kontakcie bezpośrednim z klientem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia
Dobrą atmosferę w przyjaznym zespole
Wdrożenie do obowiązków i wsparcie każdego dnia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]