Sprzedawca

GREENPOINT S.A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Jeśli interesuje się modą a obsługa klienta nie sprawia Ci problemu, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę odzieżową Greenpoint.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca :

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem czekamy na Twoje CV.

OBOWIĄZKI:

Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu

Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera

Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami

umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

zaangażowanie i motywacja do pracy

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

wysoka kultura osobista

doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem

OFERUJEMY:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

Przyjazną atmosferę w pracy

Możliwość rozwoju, awansu oraz zdobywania nowych doświadczeń

Zniżki na produkty oferowane przez markę

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Prześlij nam swoje CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Greenpoint S.A., w celu niezbędnym do realizacji obecnego procesu rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem