Starszy Specjalista IT

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jasło lub Krosno
Nr ref: SSIT/08/22

Twój zakres obowiązków:
monitoring zgłoszeń i obsługa incydentów IT
udział w projektach prowadzonych przez Departament Informatyki
praca w systemie ticketowym
współpraca z pozostałymi zespołami działającymi w strukturze departamentu IT
zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
zdalne jak i lokalne wsparcie użytkowników z zakresu oprogramowania komputerowego używanego w firmie, systemów operacyjnych(Microsoft Windows)
zdalne jak i lokalne przyjęcie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów z siecią LAN
zdalne jak i lokalne przyjęcie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów ze sprzętem komputerowym(PC/Notebook/ etc.), telekomunikacyjnym (Smartphone/Tablet etc.) oraz peryferiami (drukarki/rzutniki etc.)
konfiguracja i instalacja komputerów, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych i programów
administracja domeną kontami i grupami użytkowników w oparciu o wewnętrzne procedury i polityki
administracja powierzonymi usługami oraz zapewnienie ciągłości ich działania

Nasze wymagania:
posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
posiadasz ukierunkowanie na biznesowe aspekty pracy w departamencie IT
posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
posiadasz umiejętności z zakresu priorytetyzacji zgłoszeń związanych z IT
posiadasz umiejętności komunikacyjne, łatwo nawiązujesz kontakty z użytkownikami i współpracownikami przy prowadzeniu projektów
swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B2)
posiadasz umiejętność stosowania w praktyce wewnętrznych procedur
potrafisz pisać SOP i instrukcje użytkowania
posiadasz prawo jazdy kat. B
jesteś gotowy do podróży służbowych, gdy będzie to potrzebne

Mile widziane:
posiadasz doświadczenie na stanowisku menedżerskim lub liderskim
posługujesz się językiem niemieckim
znasz ServiceNow lub doświadczenie w rozwoju systemów ticketowych

Oferujemy:
ciekawe i ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com