Specjalista Google Ads - praca zdalna

Zajmuje się obsługą kampanii Google Ads dla moich klientów. Potrzebuję osoby, która poprowadzi kampanie Google Ads oraz będzie tworzyć nowe.

Opis stanowiska:
- Tworzenie kampanii Google Ads
- Monitoring i rozwój kampanii Google Ads

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość platformy Google Ads
- Umiejętność tworzenia tekstów reklamowych
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- Chęć nauki i zwiększania swoich umiejętności

Mile widziane:
- Certyfikat Google Ads
- Znajomość Google Analytics
- Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji na podstawie danych
- Umiejętność tworzenia atrakcyjnych wizualnie reklam
- Umiejętność pracy z klientami

Oferuję:
- Praca zdalną na cały etat, możliwa również na 1/2 lub 3/4 etatu
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B
- Elastyczne podejście do godzin pracy
- Możliwość realizacji pomysłów i rozwoju swoich umiejętności
- Wynagrodzenie na UoP: od 2500 - 4000 zł netto, B2B: 3000 - 6000 zł netto

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]