Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Usługi pozostałe > Oferuję

Usługi informatyczne dla firm

Jesteśmy przedsiębiorstwem z sektora IT, które zajmuje się m.in. projektowaniem i realizacją profesjonalnych stron internetowych w różnych technologiach.

Podczas tworzenia stron, szczególną uwagę zwracamy na ich użyteczność oraz atrakcyjną formę, dlatego też realizujemy je w oparciu o najnowsze technologie i aktualne trendy wizualne, sprawi to że Twojej marce będzie łatwiej zaistnieć w sieci.
Posiadamy również własny hosting, na którym Twoja strona może wkrótce stawiać pierwsze kroki, a Ty nie będziesz się musiał martwić kwestiami technicznymi.
Chcesz przenieść swoją stronę na inny adres? Coś zmienić? A może tylko odświeżyć? Wszystko jest możliwe, jako że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Na tym jednak nie koniec, bowiem świadczymy profesjonalne usługi informatyczne dla firm na terenie: Polski, Francji, Bułgarii, Niemiec i Turcji. Oddział naszej firmy mieści się także w powiecie jasielskim.

Czym dokładnie się zajmujemy?
- Wdrażamy i utrzymujemy systemy informatyczne: m.in. Microsoft 365, Google Workspace (GSuite), systemy ERP, Optima, IFS, JIRA Atlassian, systemy CRM, Webcon BPS;
- Tworzymy strony internetowe WWW;
- Serwisujemy sprzęt komputerowy;
- Dostarczamy nowy, jak i poleasingowy sprzęt;
- Świadczymy usługi z zakresu wsparcia informatycznego (tzw. helpdesk);
- Realizujemy sieci komputerowe;
- Obsługujemy pocztę firmową, tworząc adresy mailowe w domenie firmy;
- Tworzymy profile firmowe na Facebooku i obsługujemy je;
- Oferujemy usługi cyfrowego wyświetlania reklam / informacji / materiałów (tzw. Digital Signage) na ekranach monitorów i telewizorów.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Zapraszam do kontaktu:
nr tel.: 570 876 100
e-mail: biuro@it4help.pl
Wyświetleń: 98
Identyfikator ogłoszenia: 483948
Zgłoś naruszenie
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #54321
Data dodania
2022-07-25
Data wygaśnięcia
2022-08-26
Zdjęcia
Lokalizacja
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 483948
Wyświetleń: 98
Zgłoś naruszenie