Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. zarządzania flotą samochodową

Merkury Market sieć sklepów działająca na terenie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!" w związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzi aktualnie nabór na stanowisko:

Zakres obowiązków:
utrzymanie floty: zarządzanie firmową flotą samochodową, ubezpieczeniami, serwisami, kartami paliwowymi
bieżąca analiza potrzeb, planowanie i realizacja zapotrzebowania organizacji na flotę
koordynowanie procesu odbiorów i dostaw aut, napraw i serwisu pojazdów służbowych
współpraca z innymi działami organizacji,
inne zadania zlecone przez przełożonego
Oczekujemy:
zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
komunikatywności, otwartości i zdolności organizacyjnych.
prawa jazdy kat. B

Mile widziane:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
szanse rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: praca@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),