Alior Bank Doradca klienta

Poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Alior Banku.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- obsługa klienta w zakresie tranzakcji kasowych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizacja planów sprzedażowych
- wstępna weryfikacja wniosków kredytowych
- odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

NASZE WYMAGANIA :
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
- wysokie zdolności komunikacyjne
- umiejętność budowania profesjonalnych i długotrwałych relacji z klientem
- samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
- konsekwencja w działaniu i chęć rozwoju
- mile widziana znajomość produktów bankowych
CO OFERUJEMY :
- zatrudnienie na umowie o pracę
- stałe wynagrodzenie uzupełniane ponadprzeciętnym systemem premiowym
3000zł - 5000 zł
-profesjonalne bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze