Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Pomocnik produkcji w branży automotive

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na produkcję schodków do aut. Klient działa w branży automotive.

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zakres obowiązków:

-Nakładanie meszku na schowki samochodowe/usuwanie nadmiaru meszku

-Pakowanie do wysyłki

Oferujemy:

-Stawkę od 12e brutto

-Darmowe zakwaterowanie

-Gwarancję godzin w umowie

-Opiekę polskiego Koordynatora

-Długoterminową współpracę

-Możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do pracodawcy po okresie próbnym

Wymagania:

-Mile widziana znajomość j.niemieckiego (podstawy) lub znajomość j.rosyjskiego

-Mile widziane auto na wyjazd

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 780 132 497