Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Stanowisko: Hydraulik/Monter instalacji

Miejsce pracy: okolice Halle /Sachsen Anhalt

WYMAGANIA:

min.2-letnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
mile widziany zawód hydraulika
komunikatywna znaj. j.niemieckiego (rozmowa telefoniczna z pracodawca, komunikacja na budowie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wykonywanie typowych prac monterskich w branży sanitarnej przy renowacjach i naprawach domów

OFERUJEMY:

stawka początkowa 18,50- Euro/h Brutto
zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach, od zaraz na czas nieokreślony
zakwaterowanie gratis (poza kosztami zużycia gazu i energii)
zakwaterowani w pokoju 1-os.
możliwość sfinansowanie kursu j.niem. przez pracodawce

Proszę o kontakt mailowy: [email protected] lub tel. 668322302 po godz. 14.00. W weekendy można kontaktować się telefonicznie cały dzień. Pierwszym etapem rekrutacyjnym jest wysłanie CV wraz ze zdjęciem na powyższy adres mailowy.