Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: okolice Neubrandenburg / Niemcy

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy jako murarz
podstawowa znaj.j. niem.
chęć pracy na dłuższy okres czasu
motywacja do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

renowacja budynków gospodarczych
prace betoniarskie

OFERUJEMY:

stawka początkowa 14Euro Brutto (możliwy szybki wzrost stawki)
możliwość pracy na czas nieokreślony
zatrudnienie na cały etat z możliwością nadgodzin, 40-50h
zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawce, na niemieckich warunkach
zakwaterowanie zapewnia pracodawca gratis (pokój 1-os. u pracodawcy)
praca niedaleko polskiej granicy

Proszę o kontakt mailowy: [email protected] lub tel. 668322302 po godz. 14.00. W weekendy można kontaktować się telefonicznie cały dzień. Pierwszym etapem rekrutacyjnym jest wysłanie CV wraz ze zdjęciem na powyższy adres mailowy.