Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Stanowisko: Brukarz/Pomocnik brukarza

Miejsce pracy: teren całych Niemiec

WYMAGANIA:

umiejętność kładzenia kostki brukowej
doświadczenie w pracy na budowie
podstawowa znaj. j.niemieckiego
prawo jazdy kat.B
bez nałogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

kładzenia kostki brukowej lub pomoc
inne prace budowlane w branży budowy dróg

OFERUJEMY:

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
stawka 13,50-16,50 Euro/h Brutto
Diety max.24,-Euro / za każdy przepracowany dzień
praca od zaraz, na czas nieokreślony, na cały etat
możliwość pracy 45-60h / mies.
praca od pon.- sob.
zakwaterowanie w pensjonacie w pobliżu budowy zapewnia pracodawca (pokój 1-lub 2-os.)
zakwaterowanie opłaca pracodawca.
Proszę o kontakt mailowy: stefan@quickjobs.de lub tel. 668322302 po godz. 14.00. W weekendy można kontaktować się telefonicznie cały dzień. Pierwszym etapem rekrutacyjnym jest wysłanie CV wraz ze zdjęciem na powyższy adres mailowy.