Starszy specjalista ds. IT

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego Klienta, lidera w swojej branży szuka

Starszego specjalisty ds. IT

Numer ref. IT/MW/0522
Miejsce pracy: Jasło

Cześć!

Nasza oferta to nie jest typowe stanowisko w IT, a może całkiem typowe ;)

Szukamy doświadczonego już specjalisty, który przede wszystkim:

- miał okazję zarządzać systemami ERP idealnie byłoby gdyby ich twórca był Comarch,
- zna specyfikę sytemu xSale od Futuriti lub innego sytemu do zarządzania sprzedażą e-commerce,
- swobodnie posługuje się SQL i zna się na bazach danych.

Szczególnie docenimy Twoją znajomość:

- MES i WMS, szczególnie oprogramowanie Comarch
- C# technologii .NET Framework i/lub .NET Core
- WPF, WindowsForms, EntityFramework

Twoje główne zadania:

- wsparcie i utrzymanie systemów ERP i Futuriti xSale,
- konfiguracja sprzętu i aplikacji,
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników,
- wstępna diagnoza problemów sieciowych (LAN i WAN),
- rozwiązywanie problemów z systemami IT,
- rozwój i optymalizacja już istniejących rozwiązań,
- tworzenie raportów, modeli danych i wizualizacji w narzędziach Business Intelligence.

Oczekujemy od Ciebie:

- wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (informatyka, ekonometria lub pokrewne),
- znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
- znajomość narzędzi BI - Power BI, Tableau
- znajomość specyfiki systemów ERP,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
- umiejętność tworzenia raportów, analiz i prezentacji,
- otwartości do podnoszenia swoich kompetencji i chęć rozwoju,
- gotowości do pracy w biurze.

Atutem będzie Twoja:

- znajomość specyfiki systemów MES i WMS,
- znajomość systemów Comarch ERP XL, Furutiti WMS,
- znajomość programowania C# technologii .NET Framework i/lub .NET Core
- znajomość WPF, WindowsForms, EntityFramework.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
- szkolenia i ciągłe wsparcie w rozwoju,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,
- pracę w zespole życzliwych profesjonalistów.

Zaaplikuj i przekonaj się czy ta oferta jest dla Ciebie! :)