Pracownik administracyjno - biurowy - możliwość stażu

Cena: 2 400
OPIS:

DREAMROOTS jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma zajmuje się sprzedażą e-commerce. Dostarczane przez DREAMROOTS produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Swoim klientom DREAMROOTS gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, terminową realizację zamówień oraz satysfakcję z zakupionych towarów.

Poszukujemy kreatywnych, odpowiedzialnych ludzi z pasją, którzy angażują się w powierzone im zadania i wykazują własną inicjatywę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa systemu magazynowo-księgowego (kontrola stanów magazynowych, remanenty)
wystawianie/księgowanie faktur, wprowadzanie paragonów
przygotowanie raportów sprzedażowych
przygotowanie dokumentów dla działu księgowego
składanie zamówień u podwykonawców
inne prace logistyczne i biurowe
wsparcie zespołu w bieżących projektach
prowadzenie biura
kontakty z klientami
obsługa urządzeń biurowych
prowadzenie rejestrów
sporządzanie pism
kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

WYMAGANIA:

1)Wykształcenie minimum średnie,
2)Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
3)Bardzo dobra znajomości języka polskiego i wysoka kultura osobista,
4)Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
5)Znajomość portali sprzedażowych,
6)Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
7)Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
8)Umiejętność pracy pod presją czasu,
9)Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
10)Dyspozycyjność.

OFERTA:
1)Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
2)Możliwość odbycia stażu oraz późniejsze zatrudnienie
3)Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
4)Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected].

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez DREAMROOTS WIKTOR DĘBSKI. zgodnie z ustawy z dnia z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.